Laatste oproep: Publieke consultatie ontwerpversies Code van Goede Praktijk

feedback
Terug naar artikeloverzicht

De consultatieperiode voor onderstaande Codes van goede praktijk loopt nog tot 31 augustus 2025.

Code van Goede Praktijk voor het opvolgen van de werking van biofilters

Deze Code van Goede Praktijk werd opgesteld voor het controleren en opvolgen van de werking van biofilters door exploitanten/leveranciers en erkende laboratoria. De Code beschrijft de parameters die minimaal opgevolgd moeten worden en de meetmethodes die hiervoor gebruikt dienen te worden.

Opmerkingen op deze ontwerpversie kan u mailen naar els.kenis@vito.be.

Code van Goede Praktijk "Totaal stof-emissiemetingen op stalsystemen voor Intensieve Pluimvee"

Deze Code van Goede Praktijk heeft tot doel te komen tot een uniforme werkwijze die gevolgd kan worden door alle erkende labo’s. Specifieke aandachtspunten zijn de toe te passen meetmethodes, de duur en het aantal uit te voeren metingen en tenslotte de verwerking  en interpretatie van de resultaten.

Opmerkingen op deze ontwerpversie kan mailen naar els.kenis@vito.be

Verdere info rond deze ontwerpversie alsook over andere Codes van Goede Praktijk, die werden opgesteld door VITO als referentielaboratorium in opdracht van de Vlaamse overheid, beleidsdomein Omgeving, kan u hier terugvinden.